Travel

MALDIVES (part II.)


V minulém příspěvku jsem vás převážně „seznámila“ s naším výběrem dovolené a následnou cestou do ráje. Také jste mohli vidět pár fotek. Když si teď prohlížím všechny fotky z Malediv a vybírám pro vás některé na blog, projíždí mnou nostalgická nálada a okamžitě bych se vrátila zpátky…

Při příjezdu do našeho resortu nám byl přidělen jeden zaměstatnec, který se o nás po celou dobu pobytu staral, zajišťoval nám veškeré naše požadavky a přání, a také nás informoval o různých výletech či aktivitách v daný den. Nechybělo ani představení a prohlídka resortem. 

Ubytování ve vodní vile bylo opravdu pohádkové. Nejen, že byla vila velmi prostorná a v moderním stylu, ale ten zážitek potom, kdy jsme usínali s tou nejkrásnější melodii - šplouchání vln, byl nepopsatelný. To mi vážně teď chybí.. Ráno v doprovodu východu slunce bylo ještě krásnější. Musím říct, že jsme si celý pobyt vychutnávali plnými doušky a maximálně si ho užili. 

Veškerý servis resortu hodnotíme na jedničku. Úklid vily a doplňování mini baru bylo prováděno dvakrát denně. Což dle mého názoru ani nebyla tak často potřeba, ale každý klient je jiný. :)

    

Ještě bych pár vět věnovala stravování. Jinou formu stravování, než all inclusive, bychom si na dovolenou nezvolili a určitě jsme neudělali chybu. :) Snídaně, oběd i večeře byla formou bufetu v tom stylu, že jste si jídlo vybrali, kuchaři ho před vám udělali a následně vám ho krásně naservírovali na stůl. Pokaždé byly na výběr jiné druhy jídel a večeře byly tématické. Suverénně u nás zvítězil Maledivský večer a s ním spojené tradičný maledivské pokrmy. V resortu se dále nachází ještě dvě restaurace, které jsme ale neměli potřebu navštívit.

      

Doufám, že těchto pár informací ohledně resortu vám postačí a raději sem přidám další fotky a sepíšu pár zážitků. Na ty se ale můžete těšit v poslední části, kterou budu Maledivám věnovat. Teď si užijte fotky resortu a některých pokrmů, které najde ve fotogalerií pod článkem. 

Hezký den!

Vaše M.

Zpět na přehled

Nahoru