Life

MY MAY


Ahoj holky, tak jsem se konečně odhodlala, abych vám sepsala článek. Bude to takové menší shrnutí měsíce května. Tento měsíc mám odjakživa ráda. Nejen proto, že je to měsíc lásky, který od doby, co mám svého přítele, prožívám více. Dále má moje mamka narozeniny, ale také proto, jaké je venku počasí. Zbožňuji teploty kolem 22 stupňů °C– sluníčko, pozitivní nálada, plno energie a hlavně „tvoření outfitů“ do takových dnů. Jaro po krásných outfitech přímo volá a je radost se do něj oblékat. :)) Ale letos? Letos bychom těchto dnů sotva na jedné ruce mohli spočítat…

Já osobně jsem člověk, kterého počasí hodně ovlivňuje. Kdybych mohla, žila bych někde, kde je sluníčko a teplo celoročně :D (lvici v sobě nezapřu). Místo podnikání výletů, procházek a čerpání energie ze slunečního záření, jsme volné společné chvilky (kterých máme málo kvůli přítelově práci) strávili více zachumlaní v dece u Netflixu:D. (Taky to tak máte? Uvítám doporučení na seriál, právě sledujeme Riverdale).

 

K tomuto článku přikládám fotky z těch lepších dnů, kdy bylo hezké počasí. :)

Květen nám začal tradičně 1. Májem = časem lásky. Jak můžete vidět na fotkách, tak já naštěstí neuschnu. <3

      

Pár dnů na to slaví mamka narozeniny. Letos jsme ji nechali poslat kytici oblíbených tulipánů a až se uvidíme osobně (momentálně od sebe bydlíme 220 km), tak ji popřejeme a oslavíme to společným rodinným obědem v RESTAURACI (nemohu tomu uvěřit :D). 

Po delší době nám vyšla společná neděle, kterou jsme strávili výletem na Hukvaldy, které proslavil Leoš Janáček. Krásnou „chladnou“ procházku jsme završili chai čajem s macronkami v útulné kavárně/penzionu Ráj na zemi.

      

 

      

Ostatní sluníčkové dny jsme využili na procházky s naší Umou a učení se se zrcadlovkou.

      

      

Poslední dny vítají nová opatření týkající se rozvolnění, o tom napíšu zase jindy. :))

 

Tak doufám, že se fotky budou líbit a budu ráda, když mi do komentáře napíšete, jaký byl váš květen. Zatím se mějte krásně!

Vaše M.

Zpět na přehled

Komentáře

Žádné příspěvky

Přidat příspěvek

Maximální počet znaků pro zprávu je 1000. Napsáno znaků: 0
Není povoleno vkládání HTML.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (24.4 + 38.1) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Nahoru