Fashion

MY STYLING WORK


Krásný den! V minulém článku jsem zde „postla“ svůj první článek týkající se fashion odvětví a s radostí vám oznámila, že se mi splnil další sen a stala jsem se stylistkou. Taky jsem vám popisovala svou cestu v začátku své „kariéry“ a napadlo mě, že bych vám mohla taky ukázat něco z praxe. Součástí kurzu stylingu profi byla praktická část, která se skládala z vytvoření stylingu na fashion focení. Fotilo se na téma podzimních trendů 2021. Podzimní trendy pro tento rok zahrnují pleteniny všeho druhu, péřové bundy, krátká sáčka atd. Já si pro svůj styling vybrala péřovou bundu a outfit pojala hodně extravagatně – doslova jsem se odvázala. :D Zvolila jsem elegantní overal, který jsem doplnila o glamour náušnice. Na nohy jsem modelce nasadila velmi výrazné boty a hlavním prvkem se stala zlatá bunda. Fotilo se v Metropoli Zličín s vynikajícím fotografem Petrem Huserem. Výsledek posuďte sami. :))

 

 

Další praktickou zkouškou byl osobní styling pro klientku, kdy jsem sestavovala outfit na míru. Její přání znělo „styling na kávu s kamarádkou“. Po krátkém rozhovoru a dotazníku jsem se pustila do tvoření outfitu. Jelikož klientka byla ve věku, kdy už má obě děti dospělé a nastvá období věnování se sama sobě :)), oblékla jsem ji do barevných šatů v boho stylu, světle modrého kabátku (modrá barva byla součastí barevného spektra šatů a hlavně je to nejoblíbenější barva klientky), doplnila hnědou kabelkou s třásněmi (taktéž znak boho stylu) a na nohy zvolila světlé kožené vysoké kozačky. Celý outfit jsem doladila náušnicemi a náramky, ty k boho stylu neodmyslitelně patří. Já i klientka jsme si tvoření stylingu moc užily a o to větší radost jsem měla, když si šaty hned zakoupila. :)) Fotografie klientky skrz autorská práva bohužel zveřejnit nemohu, ale zkusím dohledat kousky oblečení, které tvořily výsledný outfit.

 

 

Jako poslední styling kurzu byl pro celebrity. Konkrétně oblékání celebrit do TV - Talk show a styling na „červený koberec“ (v našem případě se jednalo o zelený koberec :D). Každá kurzistka si vylosovala svou celebritu, které jsme sestavovaly outfity na obě události. Má „šťastná“ ruka si vytáhla Jennifer Lopez. Při postupu tvoření stylingů jsme musely dodržovat mnoho aspektů týkající se dress codu, konkrétní události, pozadí interiéru, stylingových pravidel, proporcí postavy atd. Ačkoliv se to nezdá, tahle závěrečná práce mě sice moc bavila, ale dala mi časově opravdu zabrat. Své dílo jsem se snažila dotáhnout do dokonalosti a nakonec jsem byla se svou prací velmi spokojená. :)) Svůj názor mi můžete napsat do komentáře. :)) 

 

 

Doufám, že vás aspoň nějaký styling zaujal a třeba další styling budu sestavovat přímo Tobě:))!!

Zpět na přehled

Nahoru