Fashion

KURZ STYLINGU PROFI


Já vás všechny moc zdravím! Ani nevíte, s jakou radostí píšu tento článek! A tušíte proč? Správně! Bude se týkat módy. Dříve než jsem se chtěla pustit do psaní těchto článků, jsem potřebovala vzdělání, adekvátní zdroje, zkušenosti a nějakou praxi. Jak jsem již zmiňovala, veškeré fashion články berte pouze pro inspiraci. :) Té v módě není nikdy dost.

Něco o mé cestě… Studovala jsem pedagogické lyceum v domnění, že budu profesionální trenérka aerobiku, kterému jsem se do své puberty věnovala na profi úrovni. Pak přišel úraz, operace a se sportem ze dne na den konec. Co teď? Pro holku, která od dětsví znala jen rituál škola, trénink, spát a o víkendu závody, to znamenalo „zhroucení světa“. Mé sny se najednou rozplynuly… Věděla jsem, že ve školství pracovat nechci, a tak jsem na vysoké škole vystudovala obor (trochu mimo mísu :D) management cestovního ruchu. Ejhle, další „trefa do černého“. Práce 12 hodin denně, noční, víkendy a svátky v práci se mi bohužel taky nezamlouvaly, tak jsem pracovala jako asistentka od pondělí do pátku a k tomu ještě jako hosteska (pracuji doteď, baví mě, ale není to práce na celý život). Práce jako asistentka mě nenaplňovala a brala jsem ji jako ztrátu času, proto jsem se rozhodla s tím něco dělat.. Nechala jsem dojet smlouvu a tradá – začala jsem cítit pocit svobody a nějaké znamení mi dávalo signál, že je na čase začít se věnovat tomu, co mě zajímá, baví a naplňuje. Ano! Je to móda.. 

Po dlouhém brouzdání na internetu jsem natrefila na kurz Školy stylu Alenky Šafratové. Věděla jsem, že kurz Stylingu profi je pro mě jako stvořený. Neváhala jsem a okamžitě se přihlásila..

   

Celý kurz předčil má očekávání. Nejen že byl „nabombený“ neskutečným množství informací, rad nápadů, tipů, trendů, inspirací, různých zdrojů, ale také si do života nesu plno rad a krásných vzpomínek na osobnosti, které nám na kurzu přednášely. Patří mezi ně např. Robert Vano – celosvětově uznávaný módní a reklamní fotograf (fotil pro Vogue, Harpers Bazar, Cosmopolitan..), Lucka Janotová (z oblasti fashion magazínu), Helenka Plívová (pracuje jako stylistka v reklamách – Dermacol), Lenka Kermes (také se věnuje hlavně fashion stylingu), Klára Tománková (decor styling) a další... 

      


 

Za veškeré vzdělání, rady, tipy, zkušenosti, inspirace, poznatky a neskutečný chtíč pracovat ve fashion odvětví děkuji nejvíc inspirativní osůbce Alence! Alenko, děkuji, bylo mi ctí a děkuji Ti za odrazový můstek v životním posunu a realizaci svých pracovních snů...

   

Skoro každá žena má svou kadeřnici, kosmetičku, manikérku, ale také by měla myslet na svůj módní styl a mít svou vlastní stylistku, se kterou svou “dokonalost” doladí do konce. 
Brzy se o svých službách rozepíšu více. Bude to dlouhá cesta, ale věřím, že si k sobě, mé milé klient
ky, cestu najdeme a objevíme osobitou harmonii ve vašem stylu.

   
 

Zpět na přehled

Nahoru